Nr. 17 Nežinau ar postovykliniai, bet tikrai liūdesiai.

8 liepos, 2009

“Svarbiausia įžvelgti stebuklą paprastuose dalykuose.“

Ar tikrai?

Pastoviai matau mažus ar didelius stebuklus ten kur jų nėra ir net būti negali, kartais tas stebuklas iš tikro prasimuša, bet taip kartais, kad imu abejoti šių skambių žodžių teisingumu.
Ir kuo labiau abejoju tuo liūdnesnė darausi, nežinau, blogas metas arba blogi metai. Ar čia vaikiškas naivumas kažkur pabėgo ir imu po truputėlį suaugti ir patapti niurzga viskuo nepatenkinta suaugėle moterimi?
Keistas dalykas tas gyvenimas. Kartais atrodo, kad jis su pasimėgavimu tyčiojas iš manęs vis pakišdamas tokias situacijas, kuriose aš, būdama vaikiškai naivi arba naiviai vaikiška iškart regiu stebuklą. Matyti, pajusti stebuklą – nuostabu, bet kaip nyku ir liūdna darosi tuomet kai supranti, kad jokio stebuklo nebuvo, netikras aliarmas, vien tik mano pačios vaizduotės vaisius. Ir taip pastoviai, bent po kartą į mėnesį, ypač jei stebuklai atrodo didesni ir svarbesni.
Žmonės dažniausiai mokosi iš savo klaidų, protingesni ir kitų klaidas panaudoja tam, kad gyvent būtų lengviau, o aš paslystu vis ten pats, nes vis atrodo, kad dar kartą taip blogai būti negali, tikrai negali.
Pasirodo gali ir dar kaip gali.
Ir vis kartoju sau, kad reiktų išmokti pykti ir dar pamesti naivumą kažkur žydinčiuose pakelės krūmuose, kažkas gal rastų, pasiimtų sau ir panaudotų kaip nors prasmingiau, pas mane jis tik problemų pridirba ir yra baramas ir nemylimas. Jei kam reikia, sakykit, padovanosiu.

——

Vakar gavau dovanų muilo burbulų ir nusipirkau kiek juokingai vaikišką suknelę. Muilo burbulai visada buvo yra ir bus priskiriami mažiems stebuklams, kurie taiso nuotaiką net tupint pačiose giliausiose duobėse. O jei pučiant muilo burbulus ausyje, arba kur nors prie, skamba kokia jauki Keistuolių daina.. ech, tada diena gali netikėtai prašviesėti. Reikėtų prašviesėjimo, todėl jei lietus neužpuls bandysiu vykdyti burbulų pūtimo terapiją. Gal net iki marių nulėksiu, kaip senais gerais laikais, su muilo burbulų buteliuku, popierium, pieštuku ir kvailomis mintimis.


Šypt.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: