57. Atgal į pradžią

30 gegužės, 2013

Šią savaitę kolkas iš trijų dienų bėgau dvi, labai savim didžiuojuos ir šitas įrašas yra kaip ir priemonė bėgti ir toliau, nes jau gi kai pasigyriau, tai negi iškart ir susimausiu? (šytp.) Vakar apskritai nuotaika buvo tokia, lyg būtų penktadienis, tai ir bėgosi smagiai, palengva, nes pagal programą nepriklausė, bet smagiai.

O kuo čia grįštu į pradžią paklausit? Žiopla merga esu ir kažkur nukišau savo pulsometro laikrodį. Taigi bėgioju kaip visai pradžioje, be jokių ten matavimų ir ribojimų, keista tik kad neskraidau, kaip anksčiau, kai buvau neribojama. Turbūt ir dėl to, kad nebegaliu ir dėl to, kad galbūt suvokiu, kad tai ne į naudą.

Šis įrašas toks apie nieką, dar galėčiau paverkšlenti, kad iki Kauno maratono liko 10d. ir aš kuo toliau tuo labiau nerimauju dėl tų juokingų 10km. (šypt.)

Liepėt bėgiot, žiūriu visai veikia, davai dabar liepkit pulsometro laikrodį susirast? (šypt.)

3 atsakymai į “57. Atgal į pradžią”

  1. Dainius said

    Jaučiu, apie ką bus sekantis įrašas: liepkit man gerai prabėgt Kauno maratone… 😀 O to daikto šaldytuve ieškojai, na ten – už šlapiankės?

    • aistera said

      Bijau, kad dėl Kauno maratono man nepagelbesit 😀 bet kodėl gi ne, galit liept 😀 o dėl to daikto paiešku, blyn, nėr ir šlapenkės, kiba kartu pabėgo?:D

  2. Ai, o kam tie laikrodžiai. Liepiu bėgiot su vėju galvoj ir su malonumu 😉 Ir sau liepiu taip. Trept!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: